Серце - головний розподільник і постачальник всіх систем організму. Тому його потрібно забезпечити "якісним продуктом"

15.06.2008 г.

s1.jpgБорис Скачко, завідувач відділу фітотерапії науково-виробничого об"єднання "Юстас"

У минулих числах газети ми розповідали про особливості організму людей, народжених під знаком Овна та Тельця. Сьогодні ми продовжимо цикл публікацій про "секрети здоров"я" представників різних  зодіакальних знаків. На часі Близнюки (21 травня- 20 червня).Треба зазначити, що цей матеріал буде корисно прочитати усім (не залежно від приналежності до того чи того зодіакального знаку), і скористатися порадами щодо зміцнення та оздоровлення "двигуна" людського організму.

Вегето-судинна дистонія - наслідок поганої роботи печінки.

Головним органом  людей, що прийшли у цей світ у зазначений період року, є серце. Точніше, серцево-судинна системаСерце – це  з одного боку насос для циркуляції крові, а з іншого боку – судинна система її розподільник: кому скільки дати. Тож якщо у близнюків нормально працює серце, то всі органи й системи отримають всього вміру, а отже тонус організму та працездатність будуть високими. Але якщо серцево-судинна система близнюків починає барахлити, проявляючись вегето-судинною дистонією, від цього страждають всі внутрішні органи. Від чого ж виникає цей поширений сьогодні діагноз?

Серцеві” проблеми – це наслідок вегето-судинної дистонії, а не причина її появи. А викликають цей синдром неполадки в печінці та кишечнику. У свою чергу токсини з  органів травлення сильно б”ють по „двигуну” людського організму, зумовлюючи вегето-судинні розлади. Якщо у разі проблем зі шлунком його можна розвантажити за допомогою дієти, то серце не може влаштувати собі розвантажувальні дні, зобов”язане працювати вдень і вночі без перебоїв та ще й з величезним навантаженням. За одну добу серце звичайної людини перекачує 15 т крові, проштовхуючи її по судинному руслу довжиною 100 тисяч кілометрів і, виконуючи при цьому 100 тисяч скорочень. Тому близнюкам дуже важливо мати „доброякісну кров”. Вона залежить від чистоти повітря, яким людина дихає, їжі, яку вживає, та стану кишечнику.

Запалення серцевого м"язу спричинюють токсини.

Є навіть такий діагноз: лямбліозний міокардит (запалення серцевого м”язу, яке проявляється болем у ділянці серця, задишкою, інколи набряки). Хоча лямблії (паразити) в серці не живуть, а оселяються в кишечнику, але токсини, які вони виділяють, йдуть у печінку, а від неї до серця відстань сягає всього  20 см. Зрозуміло, що у цьому випадку серце лікувати потрібно у комплексі з кишечником.

Міокардит може виникнути у відповідь на сильне отруєння токсинами. Якщо ж отруєння відбувається у менших дозах, то помітних серцевих збоїв може не відбуватися. Але кожне потрапляння до серця токсинів спричинюватиме появу невеликого вогнища запалення, внаслідок якого відбувається відмирання певної ділянки м”язу. Людина може про це навіть не здогадуватися, а довідатися лише після обстеження на електрокардіографі, отримавши заключення кардіолога: дифузні зміни м”яза серця. Цей діагноз сьогодні дуже поширений після 20 років. Після 50 років з”являється нове формулювання: кардіосклероз, яке означає, що у відмерлій ділянці м”язу з”явилася з”єднувальна тканина (рубець), яка заважає роботі серця. Одна з моїх знайомих лікарів-кардіологів кожному другому своєму пацієнту у лікарському заключенні писала: печінковий чинник. Вона по кардіограмі бачила, що серце подразнюється токсинами з кишечнику, які пропускаються печінкою.

Атеросклероз - холестерин не винний?

Таке грізне й поширене захворювання як атеросклероз прийнято пов”язувати з надлишком холестерину в крові. Нещодавно під час однієї з кардіологічних конференцій професор Катерина Амосова розповіла про нове цікаве й важливе дослідження щодо розвитку цієї патології. Вчені помітили, що в хворих на атеросклероз на стінках судин з”являються так звані  пінисті клітини. Це реакція стінки судини на запалення ( по-суті це імунне запалення), яке спричинюють токсини. Потім в атеросклеротичній бляшці з”являються тромбоцити. Холестерин же з”являється значно пізніше, як „рятувальний засіб” - судина постраждала і треба її „латати”. Тому в крові й підвищується його рівень.  Тож, щоб атеросклероз не розвивався, кров має бути вільною від токсинів. Якщо холестерин "прибирати” з організму драконівськими методами (виснажливими дієтами, медичними препаратами), то серцю від цього насправді не багато буде користі.

Напади прискореного серцебиття також часто спричинені потраплянням до цього органу токсинів. Скажімо, людина вдихнула повітря з випарами фарби чи отруйні речовини  через печінковий фільтр „прорвалися” і дійшли до серця. Щоб було зрозуміліше, можна провести таку аналогію. Коли людина ріже цибулю, і її випари потрапляють в очі, вона починає посилено кліпати, щоб позбутися речовин, які подразнюють слизову. Приблизно так відбувається і з серцем: за рахунок зміни частоти серцебиття організм намагається позбутися токсинів, які потрапили до нього.

Здоровий харчовий режим сприяє здоров"ю серця.

 Тож близнюкам, які хочуть мати здорове серце, треба відрегулювати роботу органів травлення. Це можна зробити лише, нормалізувавши свій режим і спосіб харчування. Іншої методики не існує. Про це ми вже неодноразово говорили, але доцільно буде повторити ще раз (повторення – мати навчання). Харчуватися потрібно 5-6 разів на добу невеликими порціями (дві щільно складені пригорщі без верху). У цьому разі відбувається не лише насичення організму корисними речовинами, а і його очищення. Кожен прийом їжі має супроводжуватися невеликою кількістю жиру (60 г на день – 10-12 г за раз). Бо жовч відділяється лише на жир. Таким чином організм виконує відразу кілька функцій: відбувається очищення печінки, стимуляція вироблення ферментів підшлункової залози, а також знешкодження паразитів у шлунково-кишковому тракті.

 Не треба забувати про рідину (близько 2-2,5 л на день), а також сорбенти. Найкращими сорбентами є печені, тушені та варені овочі й фрукти, які містять пектини (що вбирають токсини) та клітковину, яка виводить їх з організму.

Чим пояснюється "двоякість" близнюків.

Про людей, що народилися під знаком близнюків, кажуть, що вони в одній особі поєднують дві натури. Це тому, що вони мають дуже чутливу нервову систему. Основний орган центральної нервової системи – головний мозок у близнюків також дуже залежить від того, як працює їх серце та яку кров їм постачає. Адже у мозок надходить 20 % усіє крові. Якщо серце не може відправити йому цей об”єм, мозок працюватиме мляво, якщо кров забруднена токсинами, нервова система матиме підвищену збудливість. Інколи кажуть про людину, що вона занадто дратівлива, має кепську вдачу, але власник „поганого характеру” насправді не є поганою людиною, просто його нервова система страждає від токсичного забруднення. Тож депресії, перепади настрою, які часто „відвідують” близнюків зазвичай пов”язані з наведеними вище чинниками. Бо нервова система – це чутливий індикатор внутрішнього середовища організму. Ще одна моя знайома лікар-педіатр за багаторічну практику роботи вивела чітку закономірність: якщо у дитини з”явився нервовий тік, їй потрібно лікувати лямблії. Зовнішня нервова неадекватність  проявляє внутрішню фізіологічну дисгармонію.

Серцеві страви та напої.

Для близнюків є корисними засоби, спрямовані на зміцнення серцевого м”язу. Зокрема, це відома суміш: курага, мед, родзинки, горіхи. Але я б радив курагу, мед і родзинки вживати окремо від горіхів, так всі компоненти краще засвоюватимуться. Сухофрукти й мед дуже швидко потрапляють у кров, забезпечуючи енергетичне підживлення серця. Горіхи – це білки, тому потребують деякого часу для травлення в шлунку. Вони також містять ненасичені жирні кислоти та вітамін Е - дуже потрібні для збереження „молодості” серця.

Цінною для серця рослиною є календула, бо вона містить багато вітаміну А, потрібного для боротьби з запальними процесами, які можуть виникати в серцевому м”язі. Спектр дії календули можна розширити, якщо використовувати її в зборі разом з розторопшею та безсмертником у рівних частинах. Тоді дія на серце буде доповнена ще й впливом на печінку, що дасть змогу не лише зміцнити роботу серцевого м"язу, а й поліпшити якість крові, уберігаючи цим само серцево-судинну систему від токсинів. Застосовують збір трав так: 1 столову ложку залити 300 мл води, довести на кипіння і потримати на водяній бані протягом 15 хвилин, настояти 45 хвилин. Вживати по 70 мл за 10-15 хвилин перед їдою.

Дуже корисним для серця є й відвар вівса. З одного боку він очищає печінку, створюючи умови для роботи серця, з другого - активує роботу нирок, з третього - підвищує енергетику серця на рівні "серцевих" медикаментів (підвищує силу серцевого м"язу, за рахунок чого уповільнюється частота серцевих скорочень), але без побічної шкідливої дії. Вівсяний відвар можна збагатити й посилити іншими "серцевими" компонентами, які є джерелом потрібного для серця мікроелементу калію: 2-3 столові ложки вівса залити 0,5-1 л окропу, потримати 30-40 хвилин на маленькому вогні, процідити, залити гарячим відваром курагу й родзинки (по кілька штук), а коли трішки охолоне, додати меду (за смаком). Випити цей відвар протягом дня, ягоди з"їсти. Віджаті цільні зерна вівса не варто викидати. З них можна приготувати дуже корисну страву. Тому їх потрібно перемолоти на м"ясорубці і зварити з них кашу, яку слід їсти перед сном та зранку натще. Ця каша не лише наситить організм і підживить серце, але й за рахунок оболонок вівса (яких  не має у магазинних вівсяних пластівцях та вівсяній крупі) добре прочистить організм. Щоб страва була смачною, до неї можна додати сухофрукти й мед або прянощі й олію.

Як швидко оцінити Вашу допомогу серцю.

Для цього можна згадати відомий анекдот. Коли чоловіка запитують, що йому подобається в жінці, він звичайно відповідає: очі. Та поглядом проводить по її ногах. В цьому є певний сенс. Адже в цьому випадку він може оцінити схильність жінки (не важливо якого знаку Зодіаку) до вегето-судинної дистонії та інших серцевих хвороб. Якщо в неї розвинені литки – вона ходить правильно (з п”яти на носок), допомагаючи повертати кров до серця. Одночасно вона менше схильна до появи варикозного розширення вен. Інакше, як у відомому кінофільмі: «по жизненной дороге с усилием передвигаю ноги».

Чим замінити заспокійливі та снодійні засоби.

Зважаючи на підвищену чутливість нервової системи близнюки часто страждають від безсоння. У цьому випадку не має сенсу вживати седативні та снодійні засоби. Ще академік Павлов сказав, що седативні (заспокійливі) препарати - це в"язниця для мозку. Я додаю: мозку все одно в яку в"язницю його посадять: "з синтетичних медикаментів" чи "фітозасобів". Седативні засоби гальмують  роботу клітин головного мозку, який керує роботою всього організму, посилаючи імпульси у найвіддаленіші його куточки. Тож заспокійливі знижують функціональні можливості всіх органів і систем. Крім того, мозок починає погано сприймати й записувати нову інформацію. Тож краще роботу цього органу регулювати через оздоровлення печінки (про що йшлося вище), бо окрім всього, в ній ще й виробляються білки, потрібні для запам"ятовування нової інформації.

Що стосується снодійних препаратів, то їх застосування нагадує команду: іди сюди, стій на місці, якої організм не розуміє.

Парадокс полягає в тому, що людина не відключається від своїх справ переживань, примушуючи мозок працювати і в той же час гальмує його снодійним. Це, м"яко кажучи, не розумно. Якщо ви ще в справах, то працюйте, і лише, коли відчуєте, що вже стомилися і "відключили" мозок від турбот, лягайте відпочивати. Для того, щоб полегшити процес переходу від роботи до відпочинку , складіть список справ на наступний день, це допоможе отримати відчуття тимчасової завершеності процесу і перейти до відпочинку.

Створити умови для відпочинку організму можна і за допомогою деяких фізіологічних заходів. Якщо людина активна,  в організмі підтримується "робоча" температура тіла, і у цьому випадку вона не може заснути. Якщо ж температуру тіла знизити, відразу потягне на сон. Найвідоміший спосіб досягнути цього - випити наніч склянку теплого молока. По-перше, в ньому міститься кальцій, який дуже м"яко пригальмовує роботу мозку, по-друге, тепле молоко стимулює процеси потовиділення, під час якого відбувається зниження температури тіла. У цей час у людини з"являється сонливість і потрібно лягати спати. Але не забути при цьому відключити телефони. Того ж ефекту можна досягнути за допомогою склянки теплої води з медом.

Опубліковано в газеті "Здоров"я та довголіття" 9.06.2008р.
Коментарии (6)
1. Написал(а) Тамара в 13:23 15 июля 2008 г.
 
 
Я - близнюки, все що ви пишете - це про мене. І дійсно, я себе набагато краще стала почувати, коли в цілях профілактики пролікувалась від паразитів. Я пила також коралову воду ALKA-MINE. Зараз у мене з'явилося бажання знову пропити антипаразитарку, але яку? Запланувала почистити кишечник Лакс-Макс.  
Дуже дякую за цікаву статтю і з нетерпінням буду чекати нових. Успіху Вам!
 
2. Написал(а) Доктор Борис Скачко в 20:02 11 сентября 2008 г.
 
 
Убрать паразитов - и лучше будет любому и каждому. Коралловый кальций ALKA-MINE еще несколько лет назад был очень хорош. Но за последнее время он сильно проигрывает в качестве. У нас есть коралловый кальций +. Из того же источника (Окинава), но степень помола позволяет ему активно очищать воду. 
Если Вы в Киеве - можно встретиться и определиться с антипаразитарной терапией.
 
3. Написал(а) ау в 16:32 08 февраля 2010 г.
 
 
:( :cry :? :roll :upset 8) ;) :zzz :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek
 
4. Написал(а) галина в 20:04 15 марта 2010 г.
 
 
багато дізналася нового дякую за інформацію. :)
 
5. Написал(а) Доктор Борис Скачко в 19:26 16 марта 2010 г.
 
 
Будь ласка.
 
6. Написал(а) Інна в 18:28 01 ноября 2010 г.
 
 
Ужас
 

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.

 
« СКАРЛАТИНА НЕБЕЗПЕЧНА УСКЛАДНЕННЯМИ.   Яку кров мають українці »
 

  Как купить товар ?

Купить любой товар Вы можете одним из способов:

Чтобы заказать через интернет-магазин :

  • Через интернет-магазин 
(Временно НЕДОСТУПНО)
Выбрать товар в интернет-магазине , зарегистрироваться если вы новый покупатель. 
Зайти под своим логином и паролем и сделать заказ в интернет-магазине
  • заказать товар по телефону 
   (ежедневно с 8:00 до 20:00)
    
     (050) 515-16-54
   
  • заказать товар по e-mail  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Доставка товара по Украине при заказе наложеным платежем в среднем  55-60 грн.   Узнать подробнее ...
 

Оплатить заказ можно:

  • наличными курьеру (для Киева)
  • на почте (если наложеный платеж)
  • В любом отделении Приватбанка

 

 

 


 

Коло Вада

Коло Вада плюс - 

  очистка организма от шлаков

  Купить          Узнать подробнее


Аппликаторы Ляпко

 

Аппликаторы Ляпко -

эффективное немедикаментозное лечение

болей в спине, остеохондроза, радикулита...

Купить      ОТЗЫВЫ     подробнее...

 

 

Корзина

Показать корзину
Ваша корзина пуста.

Рекомендуем

Аппликатор Ляпко Квадро 6,2 Ag
Аппликатор Ляпко Квадро 6,2 Ag
 Нет в наличии
Программа Коло-Вада Плюс
Программа Коло-Вада Плюс
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Квадро 5,8 Ag
Аппликатор Ляпко Квадро 5,8 Ag
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Валик универсальный 3,5 Ag
Аппликатор Ляпко Валик универсальный 3,5 Ag
 Нет в наличии
Коралловый кальций Алка-Майн (Коралл-Майн)
Коралловый кальций Алка-Майн (Коралл-Майн)
0
Купить

(C)Biolife

0.3354