Овни повинні „працювати” на свій мозок, а здоров”я цього органу залежить від стану шлунку, кишечнику й печінки.

27.04.2008 г.
Якщо європейські лікарі цікавляться датою народження пацієнта лише для того, щоб дізнатися його вік, то східні ще й беруть до уваги під яким знаком зодіаку він з”явився на світ. Ці дані для них, як і для лікаря, фітотерапевта Бориса Скачко, з яким ми розпочинаємо цикл «За Зодіаком» не менш важливі, бо відкривають відразу дуже багато потрібної інформації про сильні й слабкі сторони організму людини, отримані нею під час народження.

Адже вплив небесних світил – це не якийсь містичний, а фізико-хімічний процес, уникнути якого не може жоден живий організм на землі. У Всесвіті все взаємодіє і все взаємовпливає. Саме тому східна медицина розділа рік на 12 зодіакальних періодів. Вони мають різні характеристики, так само як і люди, народжені в ці періоди. Сьогодні ми розпочинаємо цикл публікацій про сильні й слабкі сторони в здоров”ї людей, народжених під тим чи тим знаком зодіаку. А почнемо з овнів. Адже саме цей знак починає східний рік, що починається з дня весняного рівнодення. І саме його період нині триває – з 22 березня по 21 квітня.

Голова – найважливіша і найпроблемніша частина тіла овнів

Передусім потрібно зазначити, що Овен це надзвичайно сильний, активний й енергійний зодіакальний знак. Такими є й люди, народжені в його період. Овен не терпить насильства. Його ж інколи сприймають як насильника. Це тому, що він має занадто швидкий темп життя і не розуміє, чому інші не встигають за ним. Зважаючи на темперамент цих людей, не варто ставати у них на дорозі, краще пропустити, щоб вони пробігли мимо. Батькам овнів не варто давити на дітей. Вони занадто активні від природи і все рівно пізнаватимуть життя, випробовуючи його „на зуб”. Тому синяки, ушиби, збиті коліна та інші „бойові відзнаки” – це нормальна для них ситуація. Татам і мамам  малюків, народжених під цим знаком, потрібно набратися терпіння, завоювати довіру й повагу своїх дітей, щоб отримати можливість скеровувати їх енергію в потрібне русло. Бо якщо вони затаяться, „підуть в себе”, їх можна порівняти з вибухонебезпечною бомбою заповільненої дії.

Для овнів важливою й водночас проблемною частиною тіла є голова. Річ у тім, що люди, народжені під цим знаком зодіаку, дуже багато працюють головою для досягнення своїх життєвих цілей, розв”язання проблем. І питання полягає в тому, щоб вони „не пробивали” головою перешкоди на своєму шляху, а підключали  інтелект для їх подолання. Але овни мають збудливий темперамент, часто працюють і діють „на межі” можливостей, що й спричинює різноманітні розлади в їх організмі. Знаючи свої найуразливіші місця, люди цього знаку зможуть запобігти багатьом поблемам.

Тонус овнів залежить від роботи їх шлунку

Робота мозку в овнів значною мірою залежить від стану їх шлунку. Адже, коли овен працює „на межі”, йому потрібне вчасне постачання  поживних речовин. Інакше він виснажуватиметься. Це позначатиметься на життєвому тонусі овна – він коливатиметься від підвищеного до апатично-депресивного. Психіатри навіть можуть поставити деяким представникам цього знаку такий діагноз, як маніакально-депресивний психоз. Справді в стані збудження овен інколи стає схожим на маніяка, а через деякий час впадає в апатію, у нього з”являються млявість і байдужість. Перепади настрою значною мірою пов”язані зі станом шлунку та печінки. Тим часом ці органи в овнів також потребують посиленої уваги. Бо у разі недбалого ставлення до них, швидко виходять з ладу. Для того, щоб запобігти цим проблемам, овнам потрібно вживати в їжу багато прянощів, присмачувати страви лавровим листом, духм”яним перцем, васильками, імбирем, гвоздикою та будь-якими іншими приправами, які поліпшуватимуть смакові властивості, а відтак посилюватимуть виділення шлункового соку. Це сприятиме повноцінному травленню їжі, що є однією з головних умов збереження здоров”я всіх органів травлення та засвоєння корисних речовин організмом. Поліпшують роботу системи травлення й кисло-солодкі соки, приміром яблучний. Їх потрібно вживати за 10 хвилин до їди.

Продукти й напої, які енергетично підживлюють овнів

  Але потрібно взяти до уваги те, що робота „по-максимуму” є небезпечною з точки зору виникнення виразок. Для овнів ця ситуація є досить поширеною. Для того, щоб збалансувати роботу органів травлення (забезпечити процес травлення і запобігти виразкам), слід вживати продукти з вітаміном А та пити багато рідини. Особливо це актуально для цього року, який характеризуватиметься підвищеною вітряністю, вологістю та домінуючою енергією жару водночас. Овнам потрібно „дружити” зі свіжевичавленими соками з інших овочів і фруктів (особливо жовтувато-червоного забарвлення), компотами, відваром з вівса.

 

Для збадьорення добре вживати чаї, зокрема зелені. А ось кава не для них. Вона діє „скачками” – спочатку тонус різко підвищується, а потім різко падає. Чаї ж мають поступову дію. Їх краще вживати з цукром чи медом, тоді простимульовані клітини матимуть на чому працювати. А щоб при цьому ще й уберегти мембрани активізованих клітин мозку від ушкодження, до чаю потрібно додавати натуральні (молочні) вершки або вершкове масло, які містять лецитин.

Лецитин має надходити в організм овнів і з їжею. Тому сало та яєшня – це також їхні продукти. А ще овнам потрібно вживати моркву та гарбуз, які містять вітамін А. Він сприятиме  збереженню здоровою слизової оболонки шлунку  та зміцненню печінки. Особливо зараз, весною, коли їжа збіднена на вітаміни, овнам потрібно пам”ятати про згадані продукти. Це допоможе уникнути загострення різних хронічних шлунково-кишкових захворювань, від яких за ланцюговою реакцією потерпатиме весь організм, зокрема й головний мозок. Адже вимушений перехід на дієтичну їжу переведе на дієту й мозок.

Овочі й фрукти мають бути в достатній кількості в раціоні овнів. Бо у разі нестачі клітковини токсини з кишечнику не виходитимуть на зовні з організму, а залишатимуться всередині, і, потрапляючи в кров,  забруднюватимуть мозок, порушуючи його роботу. Крім того, токсини з кишечнику закидатимуться і в шлунок, руйнуючи залози шлунку. Разом з атрофією цього органу, відбуватиметься й спад енергетики овнів.

  А ще клітковина – це сировина для вироблення корисною мікрофлорою кишечнику вітамінів групи В, які дають змогу мозку активно використовувати майже безвідходну енергію вуглеводів.

Пам”ять овнів забезпечує їх печінка

  Не менш важливою для роботи мозку є й печінка. Річ у тім, що всі життєві події, які відбувалися з людиною, весь її життєвий досвід, всі знання, які вона коли-небудь отримувала, записуються в мозку на білкових носіях. Для того, щоб цей процес відбувався нормально, потрібно білки. Їх засвоєння в організмі залежить від роботи печінки.  

  Зберегти здоровою печінку овни можуть за допомогою правильного режиму харчування (про це нижче) і лікарських рослин. Приміром, кульбаби, цикорію, оману. Вони посилюють роботу печінки, а за одне й шлунку. Зараз, коли з”явилися перші молоді листочки, можна накопати корінців цих рослин (корінець тільки що пробудився і ще не віддав листочкам і квітам всіх корисних речовин). З корінців кульбаби та цикорію можна готувати смачні „кавові” напої. Їх треба висушити, перемолоти на кавомолці і заварювати як каву. В напій за смаком додають цукор та молоко. До речі, на прилавках українських магазинів можна придбати „каву з цикорію” промислового виробництва.

Листя цих рослин потрібно додавати до салатів, борщів та будь-яких інших страв. А з квітів кульбаби можна приготувати „мед”, зваривши їх з цукром. Це дуже смачна й дуже корисна страва. Треба сказати, що кульбабу, до якої ми ставимося як до бур”яну і „викидаємо” з присадибних ділянок, у багатьох країнах дуже шанують і навіть культивують, зокрема, у Франції. Китайці також не байдужі до цієї рослини. Приміром, під час перебування в Києві китайської делегації, галявина, поблизу якої містився їх готель, повністю „очистилася” від кульбаби – вони з”їли і листя і квіти цієї рослини.

Режим харчування, повноцінний сон та зелений колір – все для овнів

Овнам не можна тримати ні мозок, ні органи травлення на голодному пайку. Дворазовий режим харчування їм не підходить. 4-5 разів на день вони повинні „підкидати пальне” в свій шлунок. Білкові продукти (м”ясо, рибу) їм потрібно споживати  в першій половині дня, а вечеряти краще кашами, овочевими та фруктовими стравами. Бо, відомо, що під час переробки тваринних білків в організм потрапляють не лише потрібні й корисні речовини (незамінні амінокислоти, вітаміни), а й токсичні (трупні отрути, сечова кислота тощо). В овнів мозок дуже чутливий. Тому вони вночі зазвичай бачать яскраві й кольорові сни, в яких „звільняються” від всього накопиченого за день. Якщо ж під час сну  мозок подразнюватиметься токсичними речовинами (спожитими під час вечері), нічні видіння будуть тривожними, а відпочинок неповноцінним.

Ще одним слабким місцем овнів є порушення венозного відтоку крові. Це також негативно впливає на мозкові процеси. Бо якщо стара кров не відходитиме, а нова не прибуватиме, мозку ні на чому буде працювати. Тому спати потрібно на ортопедичній подушці або з валіком під шиєю. Останній можна виготовити самотужки: відрізати рукав непотрібного вже одягу, напхати його також вже непотрібними трикотажними речима, приміряти чи зручно лежати і „відрегулювати” висоту.

Лікувальним для овнів кольором є зелений. Адже він дуже гармонізує стан нервової системи (не даремно зелений колір міститься по середині кольорової райдуги). А овнам це дуже потрібно. Часто він не може знайти виходу з неприємної ситуації лише тому, що у стані збудження він сто разів пробігає мимо цього виходу, не бачачи його. Весною, як тільки з”явлються перші зелені бруньки та листочки, овнам потрібно багато гуляти, споглядаючи ці „зелені” картини природи. Добре, щоб поблизу їх робочого місця був зелений куточок з рослинами або висіла картина в зелених тонах. Це допоможе їм зберігати здоров”я, яке залежить від стану нервової системи.

Опубліковано в газеті «Здоров»я та довголіття №13 (938) за 1-7 квітня 2008 року.


Коментарии (3)
1. Написал(а) Олег в 07:54 21 мая 2008 г.
 
 
Говорят, Овны работают головой. На самом деле, чтобы работать головой отлично должен работать желудок! Прекрасный подход к решению проблем со здоровьем! Решение через устранение причин, а не вечная борьба со следствиями. Часто - и бессмысленная. 
Спасибо.
 
2. Написал(а) Доктор Борис Скачко в 20:11 11 сентября 2008 г.
 
 
Пожалуйста. Заходите к нам за свежей порцией информации.
 
3. Написал(а) лілія в 00:04 26 ноября 2012 г.
 
 
:zzz
 

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.

 
« ЛІМФАТИЧНА СИСТЕМА – „АРМІЯ”, „СЛУЖБА БЕЗПЕКИ” Й „МІЛІЦІЯ” ЛЮДСЬКОГО ОРГАНІЗМУ. Як її очистити й оздоровити.   Позбуваючись зайвих кілограмів, ми позбуваємося складних хвороб »
 

  Как купить товар ?

Купить любой товар Вы можете одним из способов:

Чтобы заказать через интернет-магазин :

  • Через интернет-магазин 
(Временно НЕДОСТУПНО)
Выбрать товар в интернет-магазине , зарегистрироваться если вы новый покупатель. 
Зайти под своим логином и паролем и сделать заказ в интернет-магазине
  • заказать товар по телефону 
   (ежедневно с 8:00 до 20:00)
    
     (050) 515-16-54
   
  • заказать товар по e-mail  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Доставка товара по Украине при заказе наложеным платежем в среднем  55-60 грн.   Узнать подробнее ...
 

Оплатить заказ можно:

  • наличными курьеру (для Киева)
  • на почте (если наложеный платеж)
  • В любом отделении Приватбанка

 

 

 


 

Коло Вада

Коло Вада плюс - 

  очистка организма от шлаков

  Купить          Узнать подробнее


Аппликаторы Ляпко

 

Аппликаторы Ляпко -

эффективное немедикаментозное лечение

болей в спине, остеохондроза, радикулита...

Купить      ОТЗЫВЫ     подробнее...

 

 

Корзина

Показать корзину
Ваша корзина пуста.

Рекомендуем

Аппликатор Ляпко Квадро 6,2 Ag
Аппликатор Ляпко Квадро 6,2 Ag
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Валик большой 5,0 Ag
Аппликатор Ляпко Валик большой 5,0 Ag
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Валик универсальный 3,5 Ag
Аппликатор Ляпко Валик универсальный 3,5 Ag
 Нет в наличии
Коралловый кальций Алка-Майн (Коралл-Майн)
Коралловый кальций Алка-Майн (Коралл-Майн)
0
Купить
Аппликатор Ляпко Коврик большой 7,0 Ag
Аппликатор Ляпко Коврик большой 7,0 Ag
 Нет в наличии

(C)Biolife

0.2299