Заказ товара: (044) 332-72-54   (050) 515-16-54   (068) 778-02-88

 

Коло Вада плюс це очищення організму в домашніх умовах

16.04.2013 г.
Коло Вада плюс це очищення організмуУ сучасних умовах дуже важливо періодично проводити очищення кишечника, печінки, нирок, організму людини в цілому. Причому краще всього проводити очищення природними засобами, як найбільш м'яко і безпечно діючими. І починати з очищення кишечника. Коло Вада плюс належить саме до таких засобів, дозволяє проводити комплексне очищення організму в домашніх умовах.
Чому саме Коло Вада плюс? Тому, що це перевірена роками і десятками тисяч людей система оздоровлення, омолодження організму людини. Важливо, що «очищення» організму починається саме з кишечника, печінки, відбувається поліпшення функцій не тільки з боку шлунково-кишкового тракту і печінки, а й інших внутрішніх органів.

Як правильно підготуватися до очищення організму.

За 2-3 тижні до застосування Коло Вада плюс необхідно прибрати з раціону всі продукти з консервантами, барвниками, ароматизаторами і т.п., що порушують і гальмують обмінні процеси в організмі. Також необхідно збільшити в раціоні частку продуктів рослинного походження, а також кількість вживаної рідини.

Причому кількість рідини необхідно збільшувати на 100-200 мл кожні 2-3 дні, контролюючи темп надходження рідини за наявними набряків (на ногах, під очима). Цільове кількість рідини для дорослої людини - до 4-5% від маси тіла (якщо не обмежують вже наявні захворювання як мінімум серцево-судинної системи і нирок). Причому в цю кількість входить вода, що надходить з соками, компотами, чаями, овочевими супами, а також входить до овочі, фрукти, хліб і т.п.

Вживання чистої води слід обмежити, тому що це рафінований продукт, при значному вживанні якого в організмі будуть виникати порушення. Найголовніше, звичайна водопровідна або пройшла через фільтри вода має заряд від +200 до +400, в той час як вода в організмі має заряд -100. Переробляючи воду до потрібного значення, організм витрачає не тільки сили, а й час, що гальмує процес очищення в цілому.

А от краще підготувати до системної очищенню організм дозволить вживання коралового кальцію. Можна використовувати Корал Майн, Алка Майн або Кораловий кальцій плюс. Його додавання у воду не тільки очистить, а й збагатить мікроелементами, і одночасно пожвавить, тому що повідомить властивий живій воді негативний заряд. Причому всього 1 мірна ложка коралового кальцію плюс здатна повідомити заряд -250-300 приблизно 1500 мл води! Це дасть можливість більш ефективно використовувати систему Коло Вада плюс, попередити появу запорів, забезпечить більш повноцінне видалення токсинів через нирки.

Вхідні в систему Коло Вада плюс компоненти дозовано дратують різні відділи травного тракту. При цьому для ефективного очищення кишечника важливі не тільки місцеві рефлекси, замикаються на рівні власне кишечника. Але й імпульси, замикання яких відбувається на рівні нижнегрудного та поперекового відділів хребта. Тому для більш ефективного проведення системи Коло Вада плюс важливо поліпшення стану хребта, ліквідація супутніх остеохондрозу хребта болю в спині, що можна легко, без особливих зусиль і витрат досягти, застосовуючи аплікатор Ляпко.

Під час власне застосування системи Коло Вада плюс необхідно строге проходження вимогам інструкції. Т.к. використані в ній кошти взаємопов'язані, а їх дія взаємообумовлено. Надійність і безпека системи дозволяє проводити очищення організму в домашніх умовах.

Система Коло Вада плюс - це перший крок в очищенні і оздоровленні організму. Система дозволяє швидко і ефективно очистити шлунково-кишковий тракт, одночасно поліпшити стан шлунку, кишечника, печінки. Тобто створити умови для оптимальної роботи травної системи і надалі. А це - основа високої якості життя, життя без хвороб. Якщо цього періодично не робити - гниття і бродіння прийнятої їжі (що виявляються періодичним здуттям живота) не дозволить організму працювати в оптимальних умовах. А перенапруження регуляторних механізмів на такому несприятливому фоні - надійний фундамент багатьох захворювань.

Що робити на 19-й день.

У застосуванні для очищення організму системи Коло Вада плюс підкуповує її відносно невелика тривалість. Практично кожен може виділити 18 днів для оздоровлення свого організму. Дуже важливо визначитися, що ж робити далі. Жити як раніше, продовжуючи випробовувати терпіння свого організму і поступово виснажуючи його можливості. А потім, при черговому падінні життєвого тонусу і можливостей організму, знову намагатися встигнути застрибнути в останній вагон поїзда, званого «здоров'я». Або продовжити оздоровлення, омолоджування організму, розпочате за допомогою відносно простої, надійної і ефективної програми Коло Вада плюс.

Лікар Борис Скачко
зав. відділом фітотерапії, системних методів профілактики та реабілітації, фітотерапевт в 7-му поколінні, автор 20 опублікованих книг і брошур, більше 40 наукових, більше 250 популярних статей по темах: фітотерапія, валеологія, дієтологія, здоровий спосіб життя.Коментарии

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.

 
« Зміцнення імунітету   Аплікатор Ляпко та профілактика, лікування болю в спині. »
 

  Как купить товар ?

Купить любой товар Вы можете одним из способов:

1. Выбрать товар в интернет-магазине , зарегистрироваться если вы новый покупатель.
2. Зайти под своим логином и паролем и сделать заказ в интернет-магазине
  • заказать товар по телефону 
   (ежедневно с 8:00 до 20:00)
    
     (050) 515-16-54
     (044) 332-72-54


  • заказать товар по e-mail  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Доставка товара по Киеву Бесплатная . По Украине при заказе наложеным платежем в среднем  45-55 грн. При предоплате  25-30 грн  Узнать подробнее ...
 

Оплатить заказ можно:

  • наличными курьеру (для Киева)
  • на почте (если наложеный платеж)
  • В любом отделении Приватбанка

 

 

 


 

Коло Вада

Коло Вада плюс - 

  очистка организма от шлаков

  Купить          Узнать подробнее


Аппликаторы Ляпко

 

Аппликаторы Ляпко -

эффективное немедикаментозное лечение

болей в спине, остеохондроза, радикулита...

Купить      ОТЗЫВЫ     подробнее...

 

 

Корзина

Показать корзину
Ваша корзина пуста.
лояльность клиентов

Рекомендуем

Аппликатор Ляпко Коврик большой 7,0 Ag
Аппликатор Ляпко Коврик большой 7,0 Ag
1 140
Купить
Программа Коло-Вада Плюс
Программа Коло-Вада Плюс
1 350
Купить
Аппликатор Ляпко Квадро 5,8 Ag
Аппликатор Ляпко Квадро 5,8 Ag
650
Купить
Аппликатор Ляпко Квадро 6,2 Ag
Аппликатор Ляпко Квадро 6,2 Ag
605
Купить
Аппликатор Ляпко Валик универсальный 3,5 Ag
Аппликатор Ляпко Валик универсальный 3,5 Ag
 Нет в наличии
Rambler's Top100

(C)Biolife

0.1332