Коло Вада плюс це очищення організму в домашніх умовах

16.04.2013 г.
Коло Вада плюс це очищення організмуУ сучасних умовах дуже важливо періодично проводити очищення кишечника, печінки, нирок, організму людини в цілому. Причому краще всього проводити очищення природними засобами, як найбільш м'яко і безпечно діючими. І починати з очищення кишечника. Коло Вада плюс належить саме до таких засобів, дозволяє проводити комплексне очищення організму в домашніх умовах.
Чому саме Коло Вада плюс? Тому, що це перевірена роками і десятками тисяч людей система оздоровлення, омолодження організму людини. Важливо, що «очищення» організму починається саме з кишечника, печінки, відбувається поліпшення функцій не тільки з боку шлунково-кишкового тракту і печінки, а й інших внутрішніх органів.

Як правильно підготуватися до очищення організму.

За 2-3 тижні до застосування Коло Вада плюс необхідно прибрати з раціону всі продукти з консервантами, барвниками, ароматизаторами і т.п., що порушують і гальмують обмінні процеси в організмі. Також необхідно збільшити в раціоні частку продуктів рослинного походження, а також кількість вживаної рідини.

Причому кількість рідини необхідно збільшувати на 100-200 мл кожні 2-3 дні, контролюючи темп надходження рідини за наявними набряків (на ногах, під очима). Цільове кількість рідини для дорослої людини - до 4-5% від маси тіла (якщо не обмежують вже наявні захворювання як мінімум серцево-судинної системи і нирок). Причому в цю кількість входить вода, що надходить з соками, компотами, чаями, овочевими супами, а також входить до овочі, фрукти, хліб і т.п.

Вживання чистої води слід обмежити, тому що це рафінований продукт, при значному вживанні якого в організмі будуть виникати порушення. Найголовніше, звичайна водопровідна або пройшла через фільтри вода має заряд від +200 до +400, в той час як вода в організмі має заряд -100. Переробляючи воду до потрібного значення, організм витрачає не тільки сили, а й час, що гальмує процес очищення в цілому.

А от краще підготувати до системної очищенню організм дозволить вживання коралового кальцію. Можна використовувати Корал Майн, Алка Майн або Кораловий кальцій плюс. Його додавання у воду не тільки очистить, а й збагатить мікроелементами, і одночасно пожвавить, тому що повідомить властивий живій воді негативний заряд. Причому всього 1 мірна ложка коралового кальцію плюс здатна повідомити заряд -250-300 приблизно 1500 мл води! Це дасть можливість більш ефективно використовувати систему Коло Вада плюс, попередити появу запорів, забезпечить більш повноцінне видалення токсинів через нирки.

Вхідні в систему Коло Вада плюс компоненти дозовано дратують різні відділи травного тракту. При цьому для ефективного очищення кишечника важливі не тільки місцеві рефлекси, замикаються на рівні власне кишечника. Але й імпульси, замикання яких відбувається на рівні нижнегрудного та поперекового відділів хребта. Тому для більш ефективного проведення системи Коло Вада плюс важливо поліпшення стану хребта, ліквідація супутніх остеохондрозу хребта болю в спині, що можна легко, без особливих зусиль і витрат досягти, застосовуючи аплікатор Ляпко.

Під час власне застосування системи Коло Вада плюс необхідно строге проходження вимогам інструкції. Т.к. використані в ній кошти взаємопов'язані, а їх дія взаємообумовлено. Надійність і безпека системи дозволяє проводити очищення організму в домашніх умовах.

Система Коло Вада плюс - це перший крок в очищенні і оздоровленні організму. Система дозволяє швидко і ефективно очистити шлунково-кишковий тракт, одночасно поліпшити стан шлунку, кишечника, печінки. Тобто створити умови для оптимальної роботи травної системи і надалі. А це - основа високої якості життя, життя без хвороб. Якщо цього періодично не робити - гниття і бродіння прийнятої їжі (що виявляються періодичним здуттям живота) не дозволить організму працювати в оптимальних умовах. А перенапруження регуляторних механізмів на такому несприятливому фоні - надійний фундамент багатьох захворювань.

Що робити на 19-й день.

У застосуванні для очищення організму системи Коло Вада плюс підкуповує її відносно невелика тривалість. Практично кожен може виділити 18 днів для оздоровлення свого організму. Дуже важливо визначитися, що ж робити далі. Жити як раніше, продовжуючи випробовувати терпіння свого організму і поступово виснажуючи його можливості. А потім, при черговому падінні життєвого тонусу і можливостей організму, знову намагатися встигнути застрибнути в останній вагон поїзда, званого «здоров'я». Або продовжити оздоровлення, омолоджування організму, розпочате за допомогою відносно простої, надійної і ефективної програми Коло Вада плюс.

Лікар Борис Скачко
зав. відділом фітотерапії, системних методів профілактики та реабілітації, фітотерапевт в 7-му поколінні, автор 20 опублікованих книг і брошур, більше 40 наукових, більше 250 популярних статей по темах: фітотерапія, валеологія, дієтологія, здоровий спосіб життя.Коментарии

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.

 
« Зміцнення імунітету   Аплікатор Ляпко та профілактика, лікування болю в спині. »
 

  Как купить товар ?

Купить любой товар Вы можете одним из способов:

Чтобы заказать через интернет-магазин :

  • Через интернет-магазин 
(Временно НЕДОСТУПНО)
Выбрать товар в интернет-магазине , зарегистрироваться если вы новый покупатель. 
Зайти под своим логином и паролем и сделать заказ в интернет-магазине
  • заказать товар по телефону 
   (ежедневно с 8:00 до 20:00)
    
     (050) 515-16-54
   
  • заказать товар по e-mail  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Доставка товара по Украине при заказе наложеным платежем в среднем  55-60 грн.   Узнать подробнее ...
 

Оплатить заказ можно:

  • наличными курьеру (для Киева)
  • на почте (если наложеный платеж)
  • В любом отделении Приватбанка

 

 

 


 

Коло Вада

Коло Вада плюс - 

  очистка организма от шлаков

  Купить          Узнать подробнее


Аппликаторы Ляпко

 

Аппликаторы Ляпко -

эффективное немедикаментозное лечение

болей в спине, остеохондроза, радикулита...

Купить      ОТЗЫВЫ     подробнее...

 

 

Корзина

Показать корзину
Ваша корзина пуста.

Рекомендуем

Программа Коло-Вада Плюс
Программа Коло-Вада Плюс
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Валик большой 5,0 Ag
Аппликатор Ляпко Валик большой 5,0 Ag
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Коврик большой 7,0 Ag
Аппликатор Ляпко Коврик большой 7,0 Ag
 Нет в наличии
Коралловый кальций Алка-Майн (Коралл-Майн)
Коралловый кальций Алка-Майн (Коралл-Майн)
0
Купить
Аппликатор Ляпко Квадро 5,8 Ag
Аппликатор Ляпко Квадро 5,8 Ag
 Нет в наличии

(C)Biolife

0.387