Аплікатор Ляпко та профілактика, лікування болю в спині.

12.04.2013 г.
Апплікатор Ляпко це килимок, валик, поясАплікатор Ляпко - це пристосування різного виконання (килимок, валик і т.п.), основне призначення яких - дозоване подразнення певних ділянок шкіри з поліпшенням припливу крові до оброблюваної зоні (почервоніння шкіри), зменшенням спастичного стану розташованих під шкірою м'язів (зменшення болю ), відновлення трофічної функції нервової системи, посиленням потоку нервових імпульсів з периферії в центральну нервову систему (при обробці зон Захар'їна-Геда) і рефлекторному поліпшенні стану багатьох внутрішніх органів.

Суть лікувального впливу аплікаторів Ляпко полягає в комбінації декількох ефектів. Механічного впливу, а також впливу слабкого гальванічного струму.
Механічний вплив на шкіру певній області тіла виникає відразу і незалежно від вологості шкіри. Воно досягається впливом на шкіру металевих голок, вмонтованих в гумову основу. Сила впливу найбільшою мірою визначається відстанню між голками. Чим щільніше розташовані голки, тим меншою мірою вони викликають больові відчуття на початку лікувального сеансу. Через кілька хвилин, коли в результаті механічної дії на шкіру розширюються судини, з'являється приємне тепло, що зберігається і після закінчення сеансу. Одночасно покращуються обмінні процеси як в шкірі, підшкірній клітковині, так і в глибше розташованих органах (суглоб, печінка, нирка і т.п.). Поліпшення обміну речовин відбувається як під час власне лікувального сеансу, так і зберігається після нього. До тих пір, поки тримається лікувальна гіперемія (почервоніння) шкіри.
Регулювати силу впливу можна також і ступенем притиснення аплікатора Ляпко до оброблюваної зоні шкіри. Якщо необхідно обробити велику поверхню (наприклад, спину), то найбільш виражений ефект можна буде досягти, якщо лягти безпосередньо на килимок Ляпко або використовуючи комбінацію з декількох аплікаторів. Якщо у Вас є помічник, то для обробки шкіри спини він може використовувати спеціальний валик Ляпко.
Якщо необхідно обробити поверхню зі складним рельєфом (область колінного, плечового суглоба), то можна або зафіксувати аплікатор потрібного розміру еластичним бинтом, або використовувати валик Ляпко, повільно і з легким натиском обробляючи область суглоба.
У косметичних цілях більшою мірою підійде лицьовій валик Ляпко, невеликі розміри якого дозволяють легко обробляти ніжну шкіру обличчя.
Саме дозоване механічний вплив об'єднує аплікатор Ляпко і іпплікатор Кузнєцова. Але аплікатор Ляпко має ще одне істотне доповнення. Голки не просто металеві. У гумових килимках Ляпко підібрані так звані гальванічні пари. В результаті, коли будь аплікатор Ляпко стикається зі шкірою (а вона завжди злегка волога), між сусідніми голками з'являється слабкий гальванічний струм постійної спрямованості. Що значно посилює чисто механічний вплив. І дає можливість досягати лікувальний ефект при значно меншому механічному впливі на шкіру, як це відбувається при використанні іпплікатор Кузнєцова.
Це дуже важливо в лікуванні дітей, а також людей з низьким порогом больової чутливості. Які часто використовують іпплікатор Кузнєцова в перший і останній раз. При бажанні аплікатор Ляпко можна використовувати, поклавши на нього тонку бавовняну тканину. При цьому механічна дія значно зменшується, але зберігається вплив слабкого електромагнітного поля. Посилити яке можна, злегка змочивши шкіру перед впливом.
У слабкому електромагнітному полі знімається спазм м'язів. І не тільки розширюються судини (гіперемія або почервоніння шкіри), поліпшується місцевий кровообіг і поліпшуються обмінні процеси. При обробці аплікатором шкіри вздовж хребта зменшення спазму розташованих уздовж хребта м'язів призводить до поступового зникнення скутості в певних зонах. Одночасно зменшується здавлення розташованих перпендикулярно м'язам нервів. І відновлюється не тільки потік нервових імпульсів до периферичних органів, але і від органів в центральну нервову систему. В результаті регуляція роботи органів відбувається оптимально.
Найчастіше аплікатор Ляпко використовують при вже наявних болях у спині, що є відображенням остеохондрозу хребта. Аплікатор Ляпко можна використовувати не тільки в лікуванні, але і в профілактиці розвитку болів у спині, тому за статистикою остеохондроз хребта визначається вже у дітей з 12-ти річного віку. Практично при сучасній екології, відразу після статевого дозрівання, коли гормональний фон у дитини починає нагадувати дорослого. І аплікатор Ляпко повинен входити в комплексне лікування більшості захворювань. А при пов'язаних з остеохондрозом хребта функціональних станах - може бути і єдиним ефективним лікувально-профілактичним засобом.
Особлива роль відводиться аплікатор при лікуванні головного болю, вегето-судинної дистонії. Дуже часто при малорухливому способі життя, в офісних працівників виникають порушення в шийному і верхнегрудном відділах хребта. Що призводить до порушення відтоку крові від порожнини черепа, застійних явищах в порожнині черепа, появі характерної головного болю, порушення настрою, зниження працездатності. Своєчасне і регулярне застосування аплікаторів дозволить усунути або запобігти ці порушення. Виправдане застосування аплікаторів Ляпко на шийний відділ хребта в комплексному лікуванні вузлового зоба.
Перелік протипоказань до застосування аплікаторів Ляпко такий же, як і до будь-якого методу фізіотерапевтичного впливу. Зате перелік показань - від функціональних порушень роботи внутрішніх органів у дітей до грубих органічних порушень роботи внутрішніх органів у дорослих. Важливо лише грамотно «впровадити» аплікатор Ляпко в індивідуальну схему лікування.
Особливого догляду не потрібно, але в гігієнічних цілях краще, якщо кожен член родини матиме свій аплікатор.
Доктор Борис Скачко,
зав. відділом фітотерапії, системних методів профілактики та реабілітації, фітотерапевт в 7-му поколінні, автор 20 опублікованих книг і брошур, більше 40 наукових, більше 250 популярних статей по темах: фітотерапія, валеологія, дієтологія, здоровий спосіб життя.

 Вибрати й купити аплікатор Ляпко можна тут ...Коментарии (1)
1. Написал(а) Володимир в 11:42 01 декабря 2013 г.
 
 
Кілька років тому переніс операцію (онкологія) Нині дуже турбує біль в плечовому суглобі. Чи можно мені застосовувати Аплікатори Ляпко
 

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.

 
« Коло Вада плюс це очищення організму в домашніх умовах   Сахарный диабет второго типа вылечить можно. »
 

  Как купить товар ?

Купить любой товар Вы можете одним из способов:

Чтобы заказать через интернет-магазин :

  • Через интернет-магазин 
(Временно НЕДОСТУПНО)
Выбрать товар в интернет-магазине , зарегистрироваться если вы новый покупатель. 
Зайти под своим логином и паролем и сделать заказ в интернет-магазине
  • заказать товар по телефону 
   (ежедневно с 8:00 до 20:00)
    
     (050) 515-16-54
   
  • заказать товар по e-mail  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Доставка товара по Украине при заказе наложеным платежем в среднем  55-60 грн.   Узнать подробнее ...
 

Оплатить заказ можно:

  • наличными курьеру (для Киева)
  • на почте (если наложеный платеж)
  • В любом отделении Приватбанка

 

 

 


 

Коло Вада

Коло Вада плюс - 

  очистка организма от шлаков

  Купить          Узнать подробнее


Аппликаторы Ляпко

 

Аппликаторы Ляпко -

эффективное немедикаментозное лечение

болей в спине, остеохондроза, радикулита...

Купить      ОТЗЫВЫ     подробнее...

 

 

Корзина

Показать корзину
Ваша корзина пуста.

Рекомендуем

Программа Коло-Вада Плюс
Программа Коло-Вада Плюс
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Коврик большой 7,0 Ag
Аппликатор Ляпко Коврик большой 7,0 Ag
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Валик универсальный 3,5 Ag
Аппликатор Ляпко Валик универсальный 3,5 Ag
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Квадро 5,8 Ag
Аппликатор Ляпко Квадро 5,8 Ag
 Нет в наличии
Аппликатор Ляпко Валик большой 5,0 Ag
Аппликатор Ляпко Валик большой 5,0 Ag
 Нет в наличии

(C)Biolife

0.2364